Nákup a objednávka
Elektrické povrchové čerpadlo GÜDE GP 1045 E
Záhradné čerpadlo Güde GP 1045 E je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a efektívny spôsob, ako zavlažovať záhradu, ovládať zavlažovače alebo vypustiť jazierka. Jeho robustné antikorové teleso zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči korozívnym vplyvom.
Mechanické tesnenie prispieva k optimálnej prevádzkovej bezpečnosti, zatiaľ čo obežné koleso z vysoko kvalitného norylu zaručuje efektívny a spoľahlivý prívod vody.
Čerpadlo je navrhnuté. Odvzdušňovacia a vypúšťacia skrutka uľahčuje manipuláciu a údržbu, zatiaľ čo ergonomická rukoväť zaisťuje ľahkú prenosnosť. Integrovaný vypínač potom robí ovládanie čerpadla veľmi jednoduchým. K ochrane pred prípadnými poškodeniami spôsobenými prehriatím je čerpadlo vybavené spínačom tepelnej ochrany, čo zvyšuje jeho bezpečnosť a spoľahlivosť aj pri náročnom použití.
Výhody:
| Kategória | Povrchové čerpadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Maximálny prietok | 4500 l/h |
| Maximálny výtlak | 45 m |
| Maximálna sacia výška | 8 m |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 42.0 x 27.0 x 26.0 cm |