Nákup a objednávka
Elektrické miešadlo FIELDMANN FDRM 201601-E
Kvalitný materiál je základom pre každú stavbu. Miešadlo značky FIELDMANN je spoľahlivým miešadlom lepidiel, farieb či malty. Výkonný elektromotor s príkonom 1600 W spoľahlivo odvedie svoju prácu pri miešaní tekutých a práškových stavebných materiálov. Prácu určite tiež uľahčí ergonomické madlo s mäkčenou rukoväťou.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrické miešadlo FIELDMANN FDRM 201601-E| Kategória | Elektrické miešadlá |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 103 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Maximálne otáčky | 900 ot/min. |
| Rozmery balenia | 28.0 x 20.0 x 42.0 cm |