Nákup a objednávka
Elektrická vibračná delta brúska Powerplus POWX0490
Trojuholníková brúska s mäkčeným držadlom a elektronickou reguláciou otáčok. Prístroj má upnutie na suchý zips a nadstavec na pripojenie vysávače.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vibračné brúsky |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 230-240 V |
| Príkon | 300 W |
| Maximálne otáčky | 11000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 10.0 x 13.0 x 37.0 cm |