Nákup a objednávka
Elektrická strunová rezačka polystyrénu FESTA 35345
Strunovú rezačku FESTA využijete pre všetky druhy polystyrénov. Prednosťou je možnosť výrezu rôznych tvarov zvonku aj vo vnútri polystyrénovej dosky.
Výhody:
| Kategória | Elektrické rezačky |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 160 W |
| Výška rezu | 300 mm |
| Rozmery balenia | 64.0 x 17.0 x 170.0 cm |