Nákup a objednávka
Elektrická řezačka obkladů GÜDE GF 180
Přenosná řezačka obkladů, určená k řezání keramických/hliněných dlažeb a obkladů v podmínkách domácích dílen, chat, chalup apod. Má plynulé naklápění pracovního stolu s aretací zvolené polohy (vertikální řezy/řezy na pokos v rozsahu 0 - 45°).
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické rezačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 8.08 kg |
| Hladina akustického výkonu | 104.8 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 600 W |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Maximálne otáčky | 2950 ot/min. |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Hĺbka rezu | 34 mm |
| Rozmery balenia | 35.0 x 19.0 x 38.0 cm |