Nákup a objednávka
Elektrická diamantová řezačka Makita 4100KB
Řezačka Makita s diamantovým kotoučem vhodná pro řezání cihel, betonových desek, protipožárních desek, mramoru, žuly atd. Řezačka disponuje vakem na prach (66% ve vaku, až 91% po napojení na externí vysavač).
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické rezačky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Maximálne otáčky | 12200 ot/min. |
| Rozmery balenia | 37.0 x 23.0 x 57.0 cm |