Nákup a objednávka
Elektrická priamočiara píla Powerplus POWX0361
Priamočiara píla vhodná na vyrezávanie tvarov alebo vykonávanie rovných rezov podľa priloženého pravítka. Po zvolení vhodného pílového listu môže byť použitá pre rezanie takmer každého druhu materiálu. mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priamočiare píly |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 102 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 850 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 80 mm |
| Rozmery balenia | 35.0 x 11.0 x 29.0 cm |