Nákup a objednávka
Elektrická píla na pórobetón Bosch GAC 250 06012B6020
Predstavujeme elektrickú pílu na pórobetón Bosch GAC 250, ktorá dosahuje maximálnu rýchlosť reťaze 12 m/s tak rýchle a efektívne rezanie. Odolný pílový list s čepieľkami z tvrdokovu zaisťuje dlhotrvajúcu ostrosť a vydrží až desaťkrát dlhšie ako štandardné pílové listy.
Ergonomicky tvarovaná rukoväť asymetrické rozloženie hmotnosti znižujú únavu pri obsluhe. Vďaka ľahkému a kompaktnému dizajnu je píla ľahko prenositeľná a umožňuje bezproblémovú prácu po celý deň. Je špeciálne navrhnutá na rezanie pórobetónových tvárnic rôznych veľkostí. Rozmery náradia (š x d x v): 210 x 310 x 210 mm. Obsah balenia:
| Kategória | Píly do dielne |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 103 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Bezuhlíkový motor | nie |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 25 cm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 21.0 x 35.0 cm |