Elektrická magnetická jadrová vŕtačka Bosch GBM 50-2 06011B4020
Sieťová magnetická korunková vŕtačka do kovu Bosch GBM 50-2 je praktická, odolná, mimoriadne účinná a bezpečná. Vďaka najlepšiemu pomeru ceny a výkonu v triede je toto náradie ideálne na náročné korunkové vŕtanie do kovu, vŕtanie špirálovými vrtákmi a rezanie závitov do kovu.
Jeho laserová technológia umožňuje rýchle zameranie cieľa a systém na prerušenie napájania poskytuje ochranu pred . Systém Smart HMI umožňuje jednoduchý servis a kontrolu opotrebovania uhlíkov, čo zabraňuje nečakanému prerušeniu práce. Dlhú životnosť náradia zaisťuje indikátor preťaženia, ktorý zabraňuje prehrievaniu. Aktivácia magnetického poľa s veľkou magnetickou silou uľahčuje presné vŕtanie.
Obsah balenia
| Kategória | Bez príklepu |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnost | 14.7 kg |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1200 W |
| Maximální otáčky | 510 ot/min. |
| Maximální průměr vrtání | 50 mm |
| Rozmery balenia | 47.0 x 18.0 x 60.0 cm |