Nákup a objednávka
Elektrická kombinovaná frézka EXTOL INDUSTRIAL 8793302
Frézka je určená na frézovanie hrán, profilov, otvorov do dreva s rôznymi tvarmi v závislosti od tvaru použitej frézy.
základňa vybavená hĺbkovou zarážkou s možnosťou presného posunu rádovo desatín milimetra. Pri práci s tvrdým drevom môžete využiť revolverovú zarážku pomocou ktorej si rozdelíte frézovanú hĺbku do niekoľkých vrstiev a postupne ich budete odoberať. základňa): 38 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Kombinované frézky |
| Výrobca | EXTOL INDUSTRIAL / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 103 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 710 W |
| Dĺžka kábla | 2.8 m |
| Maximálne otáčky | 33000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 38 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 16.0 x 61.0 cm |