Nákup a objednávka
Elektrická jednoručná frézka Makita 3711
Ľahká a kompaktná jednoručná frézka má výkonný motor 530 W, ktorý umožňuje dokonalé pracovné výsledky.
Má Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické frézky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 530 W |
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Maximálne otáčky | 35000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 17.0 x 16.0 x 30.0 cm |