Nákup a objednávka
| Kategória | Horné frézky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 102 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Maximálne otáčky | 27000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 35 mm |
| Rozmery balenia | 14.0 x 26.0 x 32.0 cm |