Nákup a objednávka
Elektrická horná frézka Powerplus POWX093
Kvalitná horná frézka Powerplus je vhodná pre každého majstra a domáceho stolára.
S frézkou dostanete za priaznivú cenu aj 12 ks stopkových fréz a to všetko v plastovom kufri. Nechýba jej zabudovaný spínač, hĺbkový doraz a postranná šablóna na presné frézovanie. Všetko je prehľadne uložené v kufri, ktorý vám zároveň uľahčí prepravu frézky.
Obsah balenia:
| Kategória | Horné frézky |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 26000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 53 mm |
| Rozmery balenia | 39.0 x 18.0 x 42.0 cm |