Nákup a objednávka
Elektrická horná frézka GÜDE OF 1200 E 58117
Kompaktná vrchná frézka, určená na frézovanie drážok/žliabkov/otvorov, profilovanie/falcovanie hrán alebo kopírovanie z prednej časti mäkkom/tvrdom dreve, drevotrieskových doskách, plastoch a pod.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Horné frézky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 99 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 30000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 55 mm |
| Rozmery balenia | 16.0 x 26.0 x 29.0 cm |