Nákup a objednávka
Elektrická horná frézka Einhell TE-RO 1255 E 4350490
Horná frézka TE-RO 1255 E je vysoko kvalitný, výkonný prístroj, ktorý odborníkovi umožňuje najnáročnejšie frézovanie masívneho dreva, dosiek.
Hĺbku frézovania možno ľahko predvoliť pomocou revolverového dorazu a rovnako presne doladiť pomocou jemného nastavenia hĺbky. Dodatočnú ochranu poskytuje kryt proti trieskam.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Horné frézky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100.5 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Maximálne otáčky | 30000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 55 mm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 17.0 x 28.0 cm |