Elektrická horná frézka Bosch POF 1400 ACE 060326C820
Vysoko kvalitné frézovanie pri náročných projektoch. Bosch Constant Electronic upravuje výkon náradia pre skvelé výsledky bez ohľadu na zaťaženie.
Nastaviteľná hĺbka frézovania pre úžasnú presnosť až do 1/10 mm. Power Light na sledovanie línií rezu a vysávač pre čistý výhľad.
Bočný doraz poskytuje podporu pri frézovaní presných priamych drážok a kruhov. Nasadenie kopírovacej objímky bez nástrojov vďaka systému SDS.
Výhody:
Obsah balenia: upínacie klieštiny (6 mm, 8 mm a 1/4")
| Kategória | Horné frézky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 106 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Maximálne otáčky | 28000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 55 mm |
| Rozmery balenia | 40.0 x 37.0 x 41.0 cm |