Nákup a objednávka
Elektrická drážkovací frézka TUSON 130028
Frézka TUSON 130028 je určená na vyrezávanie inštalačných drážok v stenách, podlahách, betóne, kameni, tehlách a pod. vody.
Súčasťou drážkovacej frézky je aj systém umožňujúci pripojenie frézky k priemyselnému vysávaču.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Drážkovacie frézky |
| Výrobca | TUSON / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.2 kg |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 1320 W |
| Maximálne otáčky | 9000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Hĺbka rezu | 30 mm |
| Rozmery balenia | 40.0 x 28.0 x 23.0 cm |