Nákup a objednávka
Elektrická brúska na sadrokartón Powerplus POWX0479
Elektrická brúska navrhnutá na brúsenie väčších plôch. Obzvlášť vhodné na brúsenie omietok alebo lakované povrchy či sadrokartón. Prašnosť je znížená na minimum pomocou flexibilnej hadice a kvalitného vysávača.
Brusová hlava je vyrobená tak, že brúsny kotúč sa vždy prispôsobí brúsenému povrchu. Brúsna plocha je mäkká a konická pre zabránenie poškriabaniu brúseného povrchu.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická brúska na sadrokartón Powerplus| Kategória | Elektrické brúsky na sadrokartón |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 225 mm |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Funkcia | Soft-start |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 1050 W |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| Maximálne otáčky | 2600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 31.0 x 31.0 x 68.0 cm |