Nákup a objednávka
Domáca vodáreň GÜDE HWW 1300G
Automatická domáca vodáreň, určená na zásobovanie domu alebo záhrady čistou/úžitkovou vodou (na čerpanie, prečerpávanie alebo cirkuláciu čistej vody, podporu vodovodnej siete, odberu dažďov. záhrady).
Výhody:
| Kategória | Domov vodárne |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 19.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 78 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Maximálny prietok | 4000 l/h |
| Maximálny výtlak | 48 m |
| Maximálna sacia výška | 7.5 m |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 32.0 x 56.0 x 56.0 cm |