Nákup a objednávka
Čerpadlo do suda Einhell GE-SP 3546 RB 4170438
Sudové čerpadlo GE-SP 3546 RB je vysoko kvalitný, spoľahlivý a výkonný prístroj, ktorý bol špeciálne navrhnutý na čerpanie vody zo sudov s dažďovou vodou. Pomocou plynulo nastaviteľného plavákového spínača je možné robustný prístroj nastaviť na nepretržitú prevádzku alebo na určitú výšku hladiny pre zapnutie a vypnutie.
Čerpadlo má ohybné hrdlo s uzatváracím kohútom pre individuálne umiestnenie záhradnej hadice a k držiaku. Čerpadlo GE-SP 3546 RB umožňuje odsávanie nečistôt do veľkosti častíc 2,5 mm. Jeho odolný kryt z húževnatého plastu významne prispieva k dlhej životnosti. Pre jednoduchú prepravu je vybavené držadlom. Vďaka integrovanému navinutiu kábla a úložnej priehradke pre predlžovacie trubice je čerpadlo a príslušenstvo behom okamihu úhľadne a bezpečne uložené.
Výhody:
| Kategória | Čerpadlá do suda |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 350 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 4600 l/h |
| Maximálny výtlak | 11 m |
| Maximálny ponor | 7 m |
| Priemer hadice | 3/4 " |
| Rozmery balenia | 36.0 x 22.0 x 25.0 cm |