Nákup a objednávka
Benzínový štiepkovač Lumag RAMBO HC15H
Jeho schopnosť kompostovať a mulčovať záhradný a drevný odpad vám umožní efektívne využiť na zdokonalenie pôdy alebo záhradného priestoru. Drevná štiepka, ktorú tento štiepkovač vytvára, je tiež vhodná na kúrenie, čo znamená, že môžete získať ekonomický prospech z odpadu.
Základom výkonnosti je jeho silný benzínový motor s výkonom 15 HP a rýchlosťou 3600 otáčok/min, čo dáva drt < vetví s priemerom až 120 mm. Tento štiepkovač je navrhnutý tak, aby bol ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú štiepiť drevo a spracovávať organický odpad na miestach, kde nie je dostupný elektrický zdroj.
Pre ľahkú manipuláciu a prepravu je štiepkovač baba jeho spustenie rýchle a pohodlné. K tomu je dodávaný s ťažnou ojou vrátane kĺbu, čo uľahčuje jeho presun. S počítadlom motohodín máte tiež kontrolu nad prevádzkovou dobou tohto výkonného zariadenia. Rozmery stroja (d x š x v): 2800 x 965 x 1800 mm. valec
Výhody: Obsah balenia:
| Kategória | Drviče vetví |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 330 kg |
| Funkcia | Elektrický štart |
| Pracovný nástroj | Valcový |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 114 dB |
| Výkon | 9000 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 1.1 l |
| Maximálny priemer dreva | 12 cm |
| Rozmery balenia | 160.0 x 87.0 x 123.0 cm |