Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor PUBERT QUATRO JUNIOR V3 60H
Motor HONDA GP200 využíva profi prevedenie dvojitého vzduchového filtra, ktorý je možné použiť v extrémne prašnom prostredí bez toho, aby došlo k poškodeniu či zadretiu motora. kvalitnou celokovovou dvojrýchlostnou prevodovkou s možnosťou variabilného nastavenia otáčok kultivácia od 35-120 ot/min (2x rýchlosť vpred, 1x rýchlosť vzad). Nastaviteľná výška rukoväte s vyosením do boku.
Profi QUATRO JUNIOR systém: Tieto jednoduché poľnohospodárske stroje dokážu bezproblémovo obrobiť všetky typy pôd. Ľahko umožní užívateľovi rýchlo pripraviť plochy od 2500 m2 až po niekoľko hektárov. Vlastnosti: Profesionálny liatinový motor HONDA s dvojitým filtrom v olejovom kúpeli nožov + bočné disky
Pracovné nástroje: 6 nožov s priemerom 325 mm + bočné disky (súčasťou balenie)
Vlastnosti:
Pracovní nástroje: 6 nožů o průměru 325 mm + boční disky (súčasťou balenia)
Príslušenstvo na dokoupení:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 2 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Záber | 90 cm |
| Hmotnosť | 76 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Objem palivovej nádrže | 3.1 l |
| Výkon | 4100 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Kultivačné nože | 6x4 |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Rozmery balenia | 83.0 x 82.0 x 60.0 cm |