Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor Güde GF 384 94392
Benzínový kultivátor Güde GF 384 je ľahký a obratný stroj do každej záhrady, ktorý vám uľahčí prípravu pôdy na malých aj stredne veľkých plochách. Je vybavený jednovalcovým štvortaktným OHV motorom Power-Engine S 483 V, ktorý sa postará o dostatok sily pre všetky vaše záhradnícke plány. Reverzný štartovací systém LEICHT-START pre ľahké naštartovanie. Štyri oceľové špeciálne tvarované nože zaistia šetrné, ale zároveň efektívne spracovanie pôdy – či už potrebujete skypriť piesočnatú alebo hlinitú zeminu, rozomlieť hrudník, rašelina, hnojenie, alebo zapracovať mulč.
Konštrukcia:
Obsah balenia Benzínový kultivátor Güde GF 384 94392
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 36 cm |
| Hmotnosť | 29 kg |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Výkon | 2800 W |
| Objem motora | 161 cm3 |
| Hĺbka záberu | 26 |
| Priemer nožov | 26 |
| Počet nožov | 4 |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 38.0 x 66.0 x 70.0 cm |