Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor EUROSYSTEMS EURO5 EVO 2+1 CR950 208
Motorový kultivátor je tým, že rozbije hornú kôru, redukuje zeminu na jemne drvenú, dobre vetranú, mäkkú a pripravenú na rast pôdy. Euro 5 Evo 2+1, ktoré je k dispozícii aj vo verzii Labour, je vhodné pre stredne veľké povrchy aj na tvrdých a doposiaľ nezoraných pôdach. mm
Výhody:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | EUROSYSTEMS / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 2 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Záber | 75 cm |
| Hmotnosť | 59 kg |
| Výrobce motoru | Briggs & Stratton |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Objem motora | 182 cm3 |
| Kultivačné nože | 6x4 |
| Priemer nožov | 32 |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Rozmery balenia | 54.0 x 71.0 x 80.0 cm |