Nákup a objednávka
Benzínový vysokotlakový čistič so šampónovačom HERON 8896351
Ľahký vysokotlakový motorový vodný čistič vyniká vysokým tlakom vody na výstupe, ktorý zaručuje jeho vysoký čistiaci výkon. Srdcom čističa je kvalitný HERON motor a čerpadlo talianskej značky AR, ktoré mu dávajú vysoký výkon a dlhú životnosť.
Stroj je tak určený na veľmi efektívne a rýchle čistenie povrchov a plôch z kameňa, dreva, kovu, plastu ako napr. fasád domov, záhradného náradia, poľnohospodárskych strojov atď.
Hlavné uplatnenie nachádza tento výrobok na stavbách, po povodniach, čistení áut a poľnohospodárskej techniky a pre miesta kde nie je vždy dostupný el. prúd. Na jednu nádrž benzínu môžete nepretržite pracovať 2h. Čistič má kompaktnú konštrukciu s veľmi malým pôdorysom av ráme je zabudovaná nádoba pre saponát, ktorý sa používa na šampónovanie. so sebou.
Sklopné madlo a pevné kolesá, ktoré sú súčasťou dodávky, umožňujú ľahký prevoz stroja na miesto použitia podobným spôsobom ako cestovná batožina s madlom a kolieskami.
Pomocou adaptéra 8895231 je možné na stroj pripevniť veľa ďalšieho príslušenstvo.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové vysokotlakové čističe |
| Výrobca | HERON / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 28.1 kg |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 3800 W |
| Max. tlak | 186 bar |
| Objem olejovej nádrže | 0.44 l |
| Rozmery balenia | 53.0 x 61.0 x 54.0 cm |