Nákup a objednávka
Benzínová vibračná doska Lumag RP700PRO
Benzínová vibračná doska Lumag RP700PRO predstavuje vynikajúci stroj pre pohyb vpred. Je ideálny na hutnenie podkladov pre dlažby, opravné práce na cestách alebo pri terénnych úpravách. Sklopné madlo uľahčuje prepravu a skladovanie, čo oceníte pri každodennom používaní.
Doska je vybavená krytom klinového remeňa zo všetkých strán a bezpečnostným rámom, čo zaisťuje bezpečné a plynulé pracovné prostredie. Navyše získate gumovú podložku, ktorá zvyšuje výkon a ochranu pri prácach na rôznych typoch povrchov. Motor: 1valcový 4T OHV Rozmer dosky (d x š): 500 x 350 mm Hz
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Vibračné dosky |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Výkon | 4800 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Odstredivá sila | 10.5 kN |
| Max. hĺbka stlačenia | 20 cm |
| Rozmer dosky | 50x35 cm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |