Nákup a objednávka
Benzínová snehová fréza Lumag SFR80
Silná benzínová snehová fréza na upratovanie okolo domu, dvora, statku a na úpravu parkovacích plôch. Elektrický štartér zaisťuje ľahké spustenie a robustný prihrňovací šnek spolu s odhodením snehu až 15 metrov poskytujú výkonnostnú silu.
S plynulo nastaviteľným vyhadzovaním 180° pomocou ručnej kľučky a nastaviteľnými klznými lyžinami pracovnej výšky sa dokonale prispôsobí vašim potrebám. Okrem toho je vybavená LED pracovným svetlom a vyhrievanými rukoväťami pre maximálny komfort pri práci v zimných podmienkach. Motor: 4T OHV Kolesá: 16 X 6,5 - 8 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Snehové frézy a kartáče |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 76.4 cm |
| Hmotnosť | 115 kg |
| Funkcia | Elektrický štart |
| Objem palivovej nádrže | 4 l |
| Výkon | 9000 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |