Nákup a objednávka
Benzínová snehová fréza Lumag SFK 90PRO
Silný pomocník na čistenie okolia domu, dvora, statku či parkovacích plôch. Elektrický štartér zaisťuje pohodlné spustenie, zatiaľ čo pásový systém pohonu garantuje optimálnu trakciu. S robustným prehadzovačom snehu, dosahujúcim až 15 metrov, a elektrickým nastavením vyhadzovania a smeru zaisťuje efektívnu prácu. Vďaka nastaviteľným klzným lyžinám a výškovo nastaviteľnému vyhadzovaniu snehu sa prispôsobí každému prostrediu. Navyše je vybavená LED pracovným svetlom a vyhrievanými rukoväťami pre pohodlné a bezproblémové použitie. mm
Výhody:
| Kategória | Snehové frézy a kartáče |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 86.8 cm |
| Hmotnosť | 134 kg |
| Funkcia | Elektrický štart |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Výkon | 9000 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |