Nákup a objednávka
Aku reťazová píla Milwaukee Hatchet M18FHS20-552
M18 FUEL™ reťazová píla HATCHET™ je navrhnutá s ohľadom na vynikajúci výkon a moment pre rezanie tvrdého dreva bez zasekávania. Táto píla je ideálna pre profesionálnu konštrukciu. ergonómia, výkonu a odolnosti.
Je vybavená kompaktnou konštrukciou, ktorá zlepšuje kontrolu a manévrovateľnosť na ťažko dostupných miestach. S kapacitou až 180 rezov do cédra s rozmermi 10 x 10 cm na jedno nabitie 5,5 Ah akumulátora M18™ HIGH OUTPUT™, zaisťuje vynikajúcu produktivitu.
Jednoduchý prístup k napínaču reťaze umožňuje rýchle nastavenie napnutia reťaze. Ďalej je vybavená spúšťou s premennými otáčkami, ktorá poskytuje užívateľovi plnú kontrolu v celom výkonovom pásme.
Píla má celokovové hroty, ktoré umožňujú užívateľovi zväčšenie pákového efektu pri rezaní. Automatické mazanie zaisťuje jednoduché použitie a riadne mazanie reťaze. K dispozícii je aj úložný priestor pre kľúč na tele píly.
Vďaka DNA platformy FUEL™ sa novo definuje rovnováha medzi akumulátorovými technológiami. Bezuhlíkový motor POWERSTATE™ spoločnosti MILWAUKEE®, akumulátor REDLITHIUM™ a elektronická inteligencia REDLINK PLUS™ poskytujú vynikajúci výkon, dobu chodu a odolnosť. Flexibilný systém napájania umožňuje pracovať so všetkými akumulátormi M18™ MILWAUKEE®.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Mini píly |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| AKU program | Milwaukee M18 |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.4 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 5 m/s |
| Kapacita akumulátora | 5.5 Ah |
| Objem olejovej nádrže | 0.077 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 33 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Rozmery balenia | 63.0 x 16.0 x 35.0 cm |