Nákup a objednávka
Aku vysokotlaková umývačka Riwall PRO RAPW 3520i SET
Aku vysokotlaková umývačka Riwall PRE RAPW 3520i SET je ľahká, ale prekvapivo výkonná akumulátorová tlaková umývačka pre rýchle upratovanie okolo domu, dielne i záhrady. O pohon sa stará moderný bezuhlíkový motor PowerMax, ktorý vyniká vysokým výkonom, tichým chodom a bezúdržbovou prevádzkou, a spoločne s 20V li-ion akumulátorom s inteligentnou ochranou článkov zaisťuje spoľahlivý výkon aj dlhú životnosť. stav nabitia batérie. Praktická šesťpolohová multifunkčná tryska ponúka štyri uhly vysokotlakového lúča (0°, 15°, 25° a 40°) a dve polohy pre oplach či zalievanie s nízkym tlakom a širokým rozptylom.
samonasávacou funkciou možno umývačku riadu pripojiť nielen na bežný kohútik, ale tiež nasávať čistú vodu z nádrže, vedra alebo suda, takže sa hodí aj tam, kde nie je k dispozícii tlaková voda. nábytku, terás, okien i balkónov.V sete nájdete všetko potrebné na okamžité použitie: penovaciu nádobu na saponát, päťmetrovú hadicu s filtrom a rýchlospojkou, výkonnú 4Ah batériu aj nabíjačku, ktorá akumulátor dobije približne za 120; doba prevádzky sa podľa záťaže pohybuje okolo 30 minút. Umývačka je navyše plne kompatibilná so všetkými batériami a nabíjačkami systému Riwall 20V.
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU vysokotlakové čističe |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Napätie | 20 V |
| Maximálny prietok | 270 l/h |
| Max. tlak | 35 bar |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 20000 ot/min. |
| Dĺžka hadice | 5 m |
| Rozmery balenia | 41.0 x 13.0 x 32.0 cm |