Aku vysávač/fukár na lístie Gardena PowerJet 18V 14895-55
Aku vysávač a fukár na lístie Gardena PowerJet je ideálnym pomocníkom pre jednoduché a efektívne odstraňovanie lístia a nečistôt z vašej záhrady. Tento bezdrôtový prístroj je ergonomicky navrhnutý, ľahko ovládateľný a napájaný 18V akumulátorom P4A. Ponúka vysoký čistiaci výkon a maximálne pohodlie pri práci.
Ľahký a kompaktný prístroj, ktorý vďaka výkonnému bezuhlíkovému motoru poskytuje pôsobivé prúdenie vzduchu. Nastaviteľný sací výkon umožňuje rýchle a efektívne odpratávanie lístia. Mulčovací nôž vysokej kvality drví lístie na menšie časti, čo uľahčuje skladovanie a kompostovanie s minimálnym rizikom vzniku plesní. Kovové obežné koleso zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivý výkon. Vďaka ramennému popruhu sa pri používaní váha vysávača rovnomerne rozloží na ramená a chrbát, čo znižuje záťaž na ruky a zápästie. Práca je tak pohodlnejšia aj pri dlhšom používaní. Prepínanie medzi funkciami vysávania a fúkania zvládnete jedným dotykom na rukoväti. Pre náročnejšie úlohy, ako je odstraňovanie mokrého lístia, je možné jednoducho aktivovať režim PowerBoost. prácu.
Tento prístroj je súčasťou Aliancia POWER FOR ALL, jednej z najväčších aliancií akumulátorových systémov naprieč značkami.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku vysávač/fukár na lístie Gardena PowerJetAkumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU vysávače a fukáre na listy |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| AKU program | Gardena Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 18 V |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem vaku | 30 l |
| Rýchlosť vzduchu | 352 km/h |
| Fúkanie | áno |
| Vysávanie | áno |
| Maximálne otáčky | 14500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 41.0 x 18.0 x 43.0 cm |