Nákup a objednávka
Aku vŕtací skrutkovač Bosch UniversalDrill 18V 06039D4001
Aku vŕtací skrutkovač Bosch UniversalDrill 18V sa pýši dvojstupňovou prevodovkou momentu, čo zaisťuje dokonalé prispôsobenie pre akúkoľvek úlohu. Jeho ergonomický dizajn a nízka hmotnosť zaručujú pohodlné ovládanie aj pri dlhšej práci. Praktické LED osvetlenie naviac optimálne osvetľuje pracovnú plochu.
Tento skrutkovač je súčasťou aku programu Bosch 18V POWER FOR ALL ALLIANCE, čo znamená, že jednu ďalšiu náradie môže v rámci tejto náradia v rámci jednej náradia s jednou náradím v rámci 18V platformy.
Obsah balenia:
| Kategória | Aku šroubováky s baterií a nabíječkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 10 mm |
| Uťahovací moment | 40 Nm |
| Kapacita akumulátora | 1.5 Ah |
| Maximálne otáčky | 1450 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Rozmery balenia | 38.0 x 10.0 x 29.0 cm |