Nákup a objednávka
Aku skrutkovač Makita LXT DDF453SFE
Aku skrutkovač Makita LXT DDF453SFE disponuje rýchloupínacím skľučovadlom pre jednoduchú a rýchlu výmenu bitov a odolnú celokovovou konštrukciou prevodovky, ktorá zaistí spoľahlivý výkon. Vďaka regulácii otáčok a motorovej brzde umožňuje presné skrutkovanie, a to aj v náročných situáciách. K dispozícii je tiež možnosť nastavenia uťahovacieho momentu v 16 stupňoch, čo umožňuje prispôsobiť sa konkrétnym potrebám práce. Navyše ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť zaisťuje pohodlné a jednoduché použitie. Rozmery (d x š x v): 214 x 79 x 227 mm Priemer priemeru vŕtania do dreva: 36 mm mm
Obsah balenia:
LXT DDF453SFE| Kategória | Aku šroubováky s baterií a nabíječkou |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Uťahovací moment | 42 |
| Kapacita akumulátora | 3 Ah |
| Maximálne otáčky | 1300 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 36 mm |
| Rozmery balenia | 33.0 x 13.0 x 48.0 cm |