Nákup a objednávka
Aku vŕtacie kladivo Bosch GBH 18V-26 0611909000
Aku vŕtacie kladivo Bosch GBH 18V-26 ponúka rýchlejšiu a flexibilnejšiu prácu vďaka vyššiemu výkonu, ktorý má o str V-EC. Na bezprašné vŕtanie je náradie vybavené novým integrovaným a voliteľným systémom odsávania prachu, ktorý zaisťuje čistejšie pracovné prostredie a vyšší komfort pri práci. Tento model kombinuje vysoký výkon, bezpečnosť a pohodlie, čo ho robí ideálnym pre náročné profesionálne použitie. Ak vŕtacie kladivo je tak skvelou voľbou pre profesionálov i náročnejších domácich majstrov, ktorí potrebujú spoľahlivé, výkonné. Aku vŕtacie kladivo je súčasťou aku programu Bosch PROFESSIONAL 18V.
Výhody:
class="actor substance-carousel">Obsah balenia:
kladivo Bosch GBH 18V-26 0611909000Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku vrtací kladiva |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 99 dB |
| Napätie | 18 V |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Sila úderu | 2,6 J |
| Maximálne otáčky | 980 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Frekvencia príklepu | 4350 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 25.0 x 11.0 x 39.0 cm |