Nákup a objednávka
Aku uhlová vŕtačka Makita XGT DA001GZ
Aku uhlová vŕtačka Makita XGT DA001GZ využíva modernú technológiu Li-ion XGT 40V a ponúka dlhú prevádzku bez nutnosti častého dobíjania.
Bezuhlíkový motor zaisťuje vysoký výkon aj spoľahlivosť a automatická regulácia otáčok (ADT) sa prispôsobí aktuálnym pracovným podmienkam. Vŕtačka je vybavená preklzovou spojkou, možnosťou voľby zdvoch rýchlostí aj prídavnou rukoväťou pre maximálnu kontrolu pri náročnom vŕtaní alebo skrutkovaní. Kompaktná výška iba 135 mm umožňuje pohodlnú prácu aj v stiesnených priestoroch, samozrejmosťou je optimálne vyváženie, LED osvetlenie pracovnej plochy a možnosť nastavenia uhla rukoväte.
Vďaka technológ prašnom alebo vlhkom prostredí bez obáv z poškodenia. Aku uhlová vŕtačka Makita je súčasťou aku programu Makita XGT 40V a je tak kompatibilná s akumulátormi tohto radu. min-1
Akumulátor a nabíjač.
| Kategória | Uhlové vŕtačky a skrutkovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita XGT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Kov / plast |
| Akumulátor - typ | Li-Ion |
| Hmotnosť | 5.9 kg |
| Napätie | 40 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1-13 mm |
| Vŕtací výkon priemer | 159 mm |
| Uťahovací moment | 55 Nm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 1500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 20.0 x 29.0 x 60.0 cm |