Nákup a objednávka
Aku teleskopická vyvetvovacia pílka Gardena TCS 20/18V P4A
S akumulátorovou teleskopickou vyvetvovacou pílkou môžete orezávať vysoké stromy z bezpečného miesta na pevnej zemi a odrezávať jednotlivé vetvy až vo výške štyri metre. Pevná, pohodlná a bez otravného napájacieho kábla.
Jasne viditeľná LED kontrolka priamo na nástroji ukazuje aktuálnu úroveň nabitia akumulátora. Preto budete vždy vedieť, ako dlho môžete v práci pokračovať – alebo kedy je čas na zaslúženú prestávku. Úzku rezaciu hlavu je možné sklopiť. To vám umožní dostať sa na tesné miesta v korune stromu a rozrezať vetvy ležiace na zemi bez toho, aby ste sa museli ohýbať. nespadli na zem. Chráni aj reťaz pri rezaní v blízkosti prekážok.
Aliancia POWER FOR ALL je jednou z najväčších aliancií popredných svetových výrobcov akumulátorov rôznych značiek, ktorých akumulátory je možné použiť v mnohých zariadeniach. Umožní vám to ušetriť peniaze a pritom zostať flexibilné! Doba prevádzky s akumulátorom s kapacitou 2,5 Ah bude až 50 minút a až 200 rezov vetiev s priemerom 50 milimetrov.
Výhody:
| Kategória | AKU prerezávacie a vyvetvovacie píly |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| AKU program | Gardena Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.5 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 3.8 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.06 l |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Dĺžka | 239 cm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 14.0 x 112.0 cm |