Nákup a objednávka
Aku skrutkovač Makita LXT 18V DDF489Z
Výkonný a spoľahlivý skrutkovač Makita LXT 18V DDF489Z s bezuhlíkovým motorom ponúka široké využitie vďaka technológii XPT, odolné v prostredí so zvýšenou prašnosťou. je chránená hliníkovým krytom.
S veľkým elektronickým vypínačom pre pohodlnú prácu a jednodielnym rýchloskľučovadlom ponúka precízne ovládanie. LED osvetlenie s funkciou dosvitu zaisťuje optimálnu viditeľnosť pracovnej plochy, zatiaľ čo možnosť nastavenia uťahovacieho momentu v 21 stupňoch a ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť zvyšujú pohodlie a kontrolu pri práci. Rozmer (d x š x v): 172 x 3 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku šroubováky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Uťahovací moment | 73 Nm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 1800 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 38 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 9.0 x 24.0 cm |