Nákup a objednávka
Akumulátorový šroubovák FIELDMANN FDS 10103
Akumulátorový šroubovák FIELDMANN FDS 10103 je vhodný pro použitie v jemné mechanice nebo elektronice. Šroubovák má
pohodlnou ergonomickou rukojeť s měkkým obložením a nabízí výkon 280 otáček za minutu, takže je ideální pro přesnou práci.
K dalším funkcím šroubováku patří LED osvětlení pracovní plochy, možnost přepnutí směru otáček a indikátor stavu nabití
baterie. Akumulátor plně nabijete pomocí USB kabelu přibližně za 1 hodinu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Skrutkovače |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Doba prevádzky na nabitie (min) | 60 |
| Hmotnosť | 0.16 kg |
| Napätie | 3.6 V |
| Kapacita akumulátora | 0.8 Ah |
| Maximálne otáčky | 280 ot/min. |
| Rozmery balenia | 6.0 x 12.0 x 18.0 cm |