Nákup a objednávka
Aku rider Weibang WB 81EC-B 31Ah
Akumulátorový RIDER Weibang je kosačkou so sediacou obsluhou a košom, ktorá je poháňaná batériou SAMSUNG Lítium a osadený 3 bezkomutátorovými
Poznámka: Ridery nie sú dodávané kompletne zostavené. Pokiaľ si nie ste istí montážou, odporúčame využiť našu službu odborného zostavenia a sprevádzkovania. Budete tak mať istotu, že všetko bude fungovať, ako má.
Weibang patří mezi jedny z mála výrobců, kteří se snaží řešit ekologii a ekologický dopad produkce lidské činnosti na přírodu a přírodní zdroje.
Poznámka: Ridery nejsou dodávány kompletně sestavené. Pokud si nejste jistí montáží, doporučujeme využít naši službu odborného sestavení a zprovoznění. Budete tak mít jistotu, že vše bude fungovat, jak má.
| Kategória | Záhradné ridery |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 81 cm |
| Hmotnosť | 174 kg |
| Funkcia | Mulčovanie |
| Napätie | 72 V |
| Start | Elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 6000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 130 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 31 Ah |
| Maximálna rýchlosť | 6.5 km/h |
| Objem koša | 190 l |
| Rozmery balenia | 162.0 x 120.0 x 88.0 cm |