Nákup a objednávka
Aku reťazová píla EGO CS1800E
Aku reťazová píla EGO CS1800E kombinuje vysoký výkon s modernými technológiami a ergonomickým dizajnom. Vďaka lište s dĺžkou 45 cm a reznou rýchlosťou 20,0 m/s sa ľahko vyrovná aj výkonnejším benzínovým modelom, čo z nej robí ideálnu voľbu pre rezanie menších až stredne veľkých stromov, palivového dreva do priemeru 35 cm, alebo prácu na stavbách.
Ergonomický dizajn píly zaisťuje vyváženosť a jednoduchú manipuláciu, čo spolu s bezpečnostnou poistkou na madle a postupným spúšťaním stroja prispieva k bezpečnému a pohodlnému používaniu.
za zníženej viditeľnosti. Unikátny systém automatického napínania reťazeeliminuje starosti s jeho správnym napnutím – stačí iba povoliť a dotiahnuť veko reťazky a pružina automaticky napne reťaz.
Plne automatické mazanie reťaze lišty, a vďaka kontrolnému olejoznaku máte vždy prehľad o hladine mazacieho oleja.
Píla je kompatibilná s akoukoľvek batériou zo sortimentu EGO Power+ 56V, pričom s batériou 2,5Ah a 2,5Ah 5,0Ah až 300 rezov. Lítiové batérie EGO Power+ 56V Arc poskytujú dostatok energie pre výkonný bezuhlíkový elektromotor s priamym náhonom na reťazi. Externé umiestnenie batérie zaisťuje efektívne chladenie a výkon, zatiaľ čo tichá prevádzka píly neruší susedov pri práci. 7,5 / 10 / 12 Ah: do 130 / 220 / 300 / 450 / 600 / 720 rezov
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | EGO / Informace o výrobci |
| AKU program | EGO Power+ 56 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 4.5 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 56 V |
| Rýchlosť reťaze | 20 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.2 l |
| Počet článkov | 62 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 45 cm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 30.0 x 64.0 cm |