Nákup a objednávka
Aku reťazová píla Makita XGT UC003GZ01
Aku reťazová píla Makita XGT UC003GZ01 ponúka silu porovnateľnú s benzínovou pílou s objemom 30 ccm. Vďaka špičkovej technológii Li-ion XGT 40V si poradí aj s extrémnym zaťažením a dlhá výdrž batérie vám umožní pracovať efektívne bez zbytočných prestávok. Píla dosahuje rýchlosť reťaze až 24,8 m/s, čo znamená rýchlu a presnú prácu aj v náročných podmienkach. Technológia WG umožňuje bezpečné použitie aj v prašnom alebo vlhkom prostredí, zatiaľ čo automatické mazanie reťaze s možnosťou regulácie a uchytenia lišty pomocou matíc vám uľahčí údržbu. Bezpečnostný vypínač s funkciou automatického vypnutia, reťazová a motorová brzda aj indikácia vybitia akumulátora zaručujú maximálnu bezpečnosť pri každom použití.
Vďaka nízkej hmotnosti, ergonomicky tvarovanej pogumovanej rukoväte a dokonalému vyváženiu výškové práce alebo dlhšie používanie bez únavy. Možnosť regulácie rýchlosti reťaze. Aku reťazová píla Makita je súčasťou aku programu Makita XGT 40 V a je tak kompatibilná s akumulátormi tohto radu. práce
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita XGT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Kov / plast |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 4.2 kg |
| Funkcia | Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Výkon | 1400 W |
| Dĺžka lišty | 30 cm |
| Napätie | 40 V |
| Rýchlosť reťaze | 24.8 m/s |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 46 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 26.0 x 42.0 cm |