Nákup a objednávka
Aku reťazová píla Milwaukee M18 FCHS-0
Reťazová akumulátorová píla M18 FUEL™ poskytuje výkon, vďaka ktorému pri najnáročnejších aplikáciách prekonáva aj reťazové píly s benzínovým motorom. Technológia FUEL™ umožňuje, aby si píla udržala otáčky aj pri náročných aplikáciách bez zaseknutia, a preto môže prekonať aj reťazové píly s benzínovými motormi až do obsahu 40 cm³.
Systém HIGH OUTPUT™ vyzdvihuje technológiu M18 FUEL™ na novú chodu. Toto náradie je navrhnuté tak, aby maximalizovalo súhru s akumulátormi HIGH OUTPUT™.
Vyznačuje sa extrémnym výkonom, pretože na jedno nabitie akumulátora s kapacitou 12,0 Ah nareže 150 kusov hranolov z borovicového dreva s rozmermi 100 x 100 mm. Kompatibilný so všetkými akumulátormi z aku programu M18™ Milwaukee.
balenie.
Výhody:
Obsah balenia:
Milwaukee M18 FCHS-0| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| AKU program | Milwaukee M18 |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 5.3 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 12.4 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.2 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 89.0 x 28.0 cm |