Nákup a objednávka
Aku rázový uťahovač LXT Makita DTW190Z
Rázový uťahovač s LED osvetlením, ktoré osvetľuje pracovnú plochu. Disponuje nízkou hmotnosťou a jeho kompaktná konštrukcia poskytuje skvelé ovládanie a manévrovateľnosť.
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
Výhody:
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Napätie | 18 V |
| Uťahovací moment | 190 Nm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Sila úderu | 3200 min-1 |
| Maximálne otáčky | 2100 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |