Nákup a objednávka
Aku príklepová vŕtačka Einhell TE-CD 18/2 Li-i 4514221
Aku príklepová vŕtačka TE-CD 18/2 Li-i +64 (2x2,0 Ah) sa vyznačuje svojou všestrannosťou v troch kľúčoch. vŕtanie a príklepové vŕtanie. Toto náradie optimálne kombinuje všetky tieto funkcie, čo z neho robí ideálneho pomocníka pre rôzne projekty. Ako súčasť výkonnej rodiny Power X-Change ponúka možnosť kombinácie všetkých batérií z tohto systémového radu, čo znamená, že batérie dodané s vŕtačkou môžu byť použité aj v iných zariadeniach rovnakého systému.
Dvojrýchlostná prevodovka vŕtačky4 Nm. Funkcia príklepu zvyšuje rýchlosť vŕtania, čo umožňuje prácu aj s tvrdšími materiálmi, ako je tehla, zatiaľ čo samotná funkcia vŕtania je dostačujúca pre prácu s drevom. Nastavenie krútiaceho momentu taktiež umožňuje prispôsobenie rýchlosti na skrutkovanie do mäkších materiálov, čím sa zaisťuje všestranné využitie náradia.
Vŕtačka je vybavená integrovaným LED osvetlením, ktoré zaisťuje dokonalý prehľad o pracovnej ploche aj v tmavých priestoroch. Vďaka vysoko kvalitnej Li-ion technológii je vŕtačka vždy pripravená na použitie bez rizika samovybíjania. Súčasťou balenia sú dve 2,0 Ah batérie Power X-Change, rýchlonabíjačka a 64-dielna sada príslušenstva, ktorá je dodávaná v praktickom kufríku. Einhell.
Obsah balenia:
| Kategória | Aku vŕtačky s príklepom a skrutkovače |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Kov / plast |
| Akumulátor - typ | Li-Ion |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1-13 mm |
| Uťahovací moment | 40 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 1250 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 13 mm |
| Frekvencia príklepu | 18750 min-1 |
| Rozmery balenia | 31.0 x 12.0 x 36.0 cm |