Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla Powerplus POWXG1045
S kompaktným dizajnom prerezávacej píly PowerPlus POWXG1045 s napätím 12 V môžete ľahko pracovať jednou rukou, čo zefektívňuje prácu a zaisťuje pohodlie a slobodu pohybu. Bez obťažujúcich káblov, zápachu as minimálnym hlukom je táto píla ideálna pre manévrovanie v stiesnených, ťažko prístupných miestach.
Píla výborne sedí do ruky, uľahčí prácu ako v korune stromu pri prerezávaní, odvetvovaní alebo skracovaní. Pohodlná mäkčená rukoväť a kvalitná 100 mm dlhá lišta s odolnou 14-zubou reťazou umožňujú plynulé rezanie dreva rýchlosťou 6,7 m/s.
Bezpečnostné prvky, ako dvojitá ochrana proti spätnému rázu a bezpečnostný kryt, zaisťujú bezpečné používanie, zatiaľ čo systém SDS umožňuje jednoduché nastavenie napätia reťaze bez náradia.
Súčasťou balenia je aj extra 12V batéria s nabíjačkou, čo umožňuje nabíjanie rezervnej batérie počas práce a plynulý priebeh práce. K píla je pribalená ochrana pre reťaz a lištu a prázdna 20ml fľaštička pre olej. Rýchlosť reťaze: 6,7 m/s Ručné mazanie reťaze pomocou liekovky na olej
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Mini píly |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Napätie | 12 V |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | nie |
| Rýchlosť reťaze | 6.7 m/s |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 10 cm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 40.0 x 11.0 cm |