Aku povrchové čerpadlo Bosch Pro GTP18V-28 06019R6000
Aku povrchové čerpadlo Bosch Pro GTP18V-28 je výkonné riešenie na prečerpávanie čistej vody z bodu A do bodu B. Vďaka 18 V napájaniu a samonasávaciemu vyhotoveniu ponúka flexibilné použitie bez obmedzenia káblom a je vhodné pre rôzne pracovné aplikácie. O vysoký výkon sa stará bezuhlíkový motor, ktorý zabezpečuje prietok až 2 800 l/h.
Čerpadlo má režimy Standard a ECO a tiež časovač 5 / 10 / 15 minút, ktorý umožňuje prispôsobiť prevádzku aktuálnej potrebe.
Pohodlné pripojenie zabezpečuje vonkajší závit G3/4" na pripojenie hadice, ktorý uľahčuje uvedenie do prevádzky. Praktické vyhotovenie dopĺňa aj skladacia rukoväť a závesný háčik, ktoré uľahčujú manipuláciu, prenášanie aj uloženie čerpadla.
Model Bosch Pro GTP18V-28 je navrhnutý ako robustné čerpadlo odolné voči náročným podmienkam na pracovisku. Praktickým prvkom je aj jednoduchá výmena obežného kolesa, ktorá uľahčuje údržbu a prispieva k dlhodobému používaniu.
Aku povrchové čerpadlo Bosch Pro GTP18V-28 je navyše kompatibilné s profesionálnym 18 V systémom Bosch a alianciou AMPShare. Spája tak vysoký výkon, samonasávaciu prevádzku, flexibilné nastavenie a odolnú konštrukciu na pohodlné prečerpávanie čistej vody.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Povrchové čerpadlá |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.2 kg |
| Napětí | 18 V |
| Maximální průtok | 2800 l/h |
| Maximální výtlak | 20 m |
| Maximální sací výška | 5 m |
| Rozmery balenia | 19.0 x 19.0 x 33.0 cm |