Nákup a objednávka
Aku kombinované kladivo Makita LXT DHR241RTJ
Aku kombinované kladivo Makita LXT DHR241RTJ určené na bežné vŕtanie do tehál, betónu, kameňa, vŕtanie s príklepom a na ľahké sekacie práce. Upínanie nástrojov je riešené pomocou systému SDS Plus.
Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery kladiva sú zárukou dlhodobejšej práce bez únavy. Medzi ďalšie prednosti potom patria vysokokapacitné batérie pre veľkú pracovnú výdrž a bezuhlíkový motor zvyšujúce produktivitu práce a predlžujúce životnosť stroja. Aku kombinované kladivo Makita je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilné s akumulátormi tohto radu. Vŕtací výkon (betón/oceľ/drevo): 20/13/26 mm 417 x 84 x 219 mm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a rýchlonabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku kombinovaná kladiva |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 3.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 5 Ah |
| Sila úderu | 2 J |
| Maximálne otáčky | 1100 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 26 mm |
| Frekvencia príklepu | 4000 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 30.0 x 22.0 x 40.0 cm |