Nákup a objednávka
Aku brúska na betón Bosch GBR 18V-15 S 0601776201
Aku brúska na betón Bosch GBR 18V-15 S Professional prináša slobodu práce bez kábla bez akýchkoľvek kompromisov vo výkone. Výkonný bezuhlíkový motor zaisťuje rýchly úber materiálu a plynulý chod aj pri náročnom nasadení. Otočná prídavná rukoväť uľahčuje prácu v stiesnených priestoroch a ergonomicky tvarované telo náradia zaručuje istý úchop aj pri dlhšom používaní. Voľba rýchlosti prostredníctvom rozhrania HMI umožňuje vždy ideálne prispôsobiť nástroj konkrétnemu materiálu a požadovanému výsledku, takže brúska podáva profesionálny výkon na betóne, kameni, potere aj mramore, rovnako ako pri odstraňovaní zvyškov lepidiel a ochranných náterov na minerálnych podkladoch.
Bezpečnosť a komfort práce zvyšujú ochrana proti opätovnému spusteniu a pozvoľný rozbeh. Brúska je kompatibilná s diamantovými hrncovými kotúčmi s priemerom 125 mm a vďaka rozhraniu Click&Clean umožňuje bezproblémové pripojenie k bežným vysávačom pre efektívne odsávanie prachu.
Ako súčasť profesionálneho 18V systému akumulátory rôznych značiek, čo z nej robí ideálnu voľbu pre profesionálov aj náročných domácich užívateľov hľadajúcich výkonný, spoľahlivý a flexibilný nástroj pre suché brúsenie a úpravu povrchov. M14
Výhody:
balenie:
1x Aku brúska na betón Bosch GBR 18V-15 S 0601776201| Kategória | AKU brusky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 18 V |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Rozmery balenia | 25.0 x 22.0 x 39.0 cm |