Aku vŕtací skrutkovač Makita CXT DF032DZ
Aku vŕtací skrutkovač Makita CXT DF032DZ je kompaktný a výkonný nástroj ideálny pre vŕtanie a uťahovanie s možnosťou presného nastavenia v 16 rôznych stupňoch. Tento model je vybavený motorovou brzdou, ktorá zaisťuje bezpečnosť a efektivitu práce, a elektronickou reguláciou, ktorá ponúka optimalizáciu výkonu podľa potreby.
Mechanická 2-rýchlostná prevodovka umožňuje flexibilné prispôsobenie rýchlosti pre rôzne typy materiálov a úloh. Navyše je skrutkovač vybavený LED osvetlením pracovnej plochy s funkciou dosvitu, čo zaisťuje lepšiu viditeľnosť a presnosť aj v menej osvetlených priestoroch. Aku vŕtací skrutkovač Makita je súčasťou aku programu Makita CXT 12 V a je tak kompatibilný s akumulátormi tohto radu. prevod: 0-450 / 0-1500 min-1
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 0.9 kg |
| Napätie | 12 V |
| Uťahovací moment | 35 Nm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 1500 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 28 mm |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 7.0 x 19.0 x 20.0 cm |