Nákup a objednávka
Trojfázová elektrocentrála VeGA GK8500WE
Elektrocentrály VeGA majú kvalitnú konštrukciu a silné motory, sú určené predovšetkým na použitie v stavebníctve, pre montážne práce, či ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.
boli testované 500 hodín, aby bolo zaistené zlepšenie každého dielu pred výrobou. Okrem toho máme tiež prísnu kontrolu kvality počas výroby a 100% online testovania.Trojfázové elektrocentrály VeGA napájajú spotrebiče s trojfázovým elektromotorom. V tomto prípade je prívodný kábel vybavený 5 kolíkmi, jedná sa o 3 fázy, uzemnenie PE a nulový vodič N. Niektoré staršie spotrebiče môžu disponovať iba 4 kolíkmi, pretože u nich funkciu uzemnenia a nulového vodiča plní jediný kolík (PEN). Týmto typom elektrocentrály môžete napájať aj jednofázové spotrebiče, je ale nutné dávať pozor na jej dostatočný výkon.
Elektrocentrály VeGA sú vybavené unikátnym indukčným alternátorom. Tranzistorové auto AVR, zaisťuje stabilný výstupný výkon, rýchle spúšťanie rôznych zariadení čo umožňuje oveľa širšie využitie.
AVR regulácia napätia vhodná pre napájanie citlivých spotrebičov s kolísavým napätím. Hodí sa teda pre počítače, náradie s elektronickou kontrolou vstupného napätia a zváracie invertory. AVR vyrovnáva napätie pomocou tranzistorov. Tieto prístroje sú vybavené automatickou reguláciou s toleranciou približne ± 2 %, vďaka čomu môžete k centrále pripojiť aj citlivú elektroniku.
Benzínové modely VeGA sú vhodné najmä na vonkajšie používanie, s ich pomocou rozbehnete záhradnú techniku a náradie a hodí sa aj na stavbu. V krajnom prípade môžu poslúžiť ako záložný zdroj pre rodinný dom alebo chalupu. Štvortaktné motory elektrocentrál VeGA sa vyznačujú nízkou vibráciou, nízka hlučnosť nízka spotreba paliva a automatický systém vypínania pri nízkej hladine oleja, tým sa zabezpečí poškodenie. štart. Batérie sa dobíjajú chodom elektrocentrály.
Elektrocentrály VeGA majú krytie IP 23 vhodné pre elektrocentrály, ktoré sú využívané v menej znečistených priestoroch. IP 23 chráni pred vniknutím častíc s priemerom nad 12,5 mm a proti vode dopadajúcej pod uhlom 60°. Všetky modely elektrocentrál VeGA spĺňajú certifikáciu EPA CARB Euro V UL2201 CE. 1f,3f
Obsah balenie:
| Kategória | Trojfázové elektrocentrály |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 98 kg |
| Funkcia | AVR , Transportné kolesá |
| Objem palivovej nádrže | 25 l |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Počet fáz | 3 |
| Výkon | 7500 W |
| Maximálny výkon | 8000 W |
| Objem motora | 456 cm3 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Rozmery balenia | 70.0 x 57.0 x 56.0 cm |